Make-up

Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda aplikace přírodního barviva do svrchních vrstev kůže. Povrchová mikropigmentace permanentním make-upem se podstupuje především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Permanentní mak-up nenahrazuje líčení, to platí předevčím u PM rtů. Permanentní make-up je vhodný při úpravách velikosti a barvy obočí, zvýraznění očních partií, korigování kontur rtů a zvíraznění retní červeně. Je rovněž vhodnou alternativou v případě alergie na líčidla, po úrazech a popáleninách.

Permanentní make-up

Permanentní make-up obočí těsně po aplikaci

Před:                               Po:       

permanentní make-uppermanentní make-up

Permanentní make-upPermanentní make-up

Permanentní make-upPermanentní make-up   

Průběh

Zákaznice se velice často obávají nepřirozeného vzhledu po aplikaci permanentního make-upu. Proto  klientka před zákrokem absolvuje konzultaci, kde si sama vybere odstín, který se jí líbí, popřípadě barvu upravíme podle zásad barvové typologie, aby se co nejvíce hodila k obličeji klientky. V případě obočí se zákaznice vybírá tvar, tloušťku i délku obočí, to se nejprve tužkou nalíčí a až po naprostém shodnutí se na vzhledu konečného výsledku se začíná s tetováním. Oční linky se nejčastěji tetují černou, nebo šedivou barvou, ale je možné zvolit i jiné barvy jako jsou modrá, hnědá, zelená,...linka se vede mezi řasami a její tloušťka a zakřivení záleží na tvaru oka a přání klienta. Kontura rtů se vždy tetuje do rtu a může těsně přesahovat okraj přirozené retní červeně pro dosažení plnosti rtu. Barvu si po konzultaci rovněž volí zákaznice. Lze vybrat z široké škály červené, hnědé, růžové či oranžové. Nejčastěji se však tetuje se stejným nebo velice podobným odstínem přirozené barvy rtu. Kontura slouží pouze k zvýraznění a vyplnění a zaretušování barevných defektů například po oparech. Kontura rtů, která se výrazně liší od přirozeného zabarvení, působí násilně a nepřirozeně.

Permanentní make-up

Permanentní make-upu se věnuji 9 let. Jako vizážistka mám 13 zkušenosti. Za svou praxi jsem se osobně nesetkala s komplikacemi nebo větší reklamací.  Může se stát, že barva časem vybledne, což bývá zpravidla po létě. Velice záleží na imunitním systému klienta, pokud proti pigmentu bojuje a rozkládá ho, permanent může vyblednout po kratší době, než je klasická trvanlivost make-up (2-5 let). V tomto případě se líčení jen obtáhne. Po více jak roce dáte za upravení odstínu cca 1000Kč ceny. Záleží na rozsahu oprav permanentního make-upu. Pokud jste u mě byla, stačí mi říci jméno, vedu si kartotéku, tedy i když přijdete po letech, cena 1000Kč se nemění. 

PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ
opich anestetikem
MUDr. Dana Burdová - stomatologie Vinoř (Je potřeba se objednat)

Adresa ordinace:

Mladoboleslavská 514
Praha 9 - Vinoř
Telefon:   (+420) 211 222 673
O            (+420) 720 665 371
E-mail:     BurdovaDana@seznam.cz
www.burdova.net

Ordinační a provozní doba:
Pondělí   12:00-19:00
Úterý       7:00 - 14:00    
Středa     7:00 - 14:00
Čtvrtek    7:00 - 14:00
Pátek      7:00 - 14:00  
Každý sudý pátek se neordinuje.

Ceník
Kontury kolem rtů  2800,-
Kontury + stínování 3000,-
Kontury kolem rtů včetně podbarvení 3900,-
Obočí vláskovanou metodou 2800,-
Horní oční linky 2000,-
Spodní oční linky 2000,-
Horní i spodní oční linky 2800,-
1. Korekce do 6 měsíců 500,-
2. Korekce se stínováním nebo podbarvením rtů 1000,-
3. Korekce Horní i spodní linky  800,-
Oživění permanentu od 6měsíců  do X let (týká se mé práce) 1300,-
Oživení kontury rtů se stínováním nebo podbarvením 1800,-
Oživení spodních i horních linek 1500,-

 

Permanentní make-up obočí

Permanentní make-upPermanentní make-up

oční linky:

permanentní make-uppermanentní make-up

Permanent rtů

Permanentní make-up

 

 

 

7Interactive s.r.o.