Mezoterapie

Mezoterapie Q system je injekční metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 0,5-1,5 mm.

Mezoterapie
 

Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci pokožky a jedině tato metoda zaručí, že se potřebné látky pro regeneraci a omlazení pokožky dostanou tam, kde mohou pozitivně působit.

Aplikace

Na obličej se nanese speciální krém s Izokainem, který pokožku umrtví, aby ošetření bylo co nejméně bolestivé. Poté se specielním válečkem, který má na obvodu tenoučké jehličky, několikrát přejede po obličeji. Jedno místo je válečkem ošetřeno přibližně 4x. Když dojde k celému ošetření požadované partie ( obličej, krk, dekolt, jizvy například na břiše...), aplikují se do vpichů speciální ampule podle potřeb klienta. Ampulí je celá řada, ale nejčastěji se používá kolagen, kyselina hyaluronová, křemík, 20% kyselina askorbová a DNA roztok, antiseborea, proteoglykany..). Po aplikaci koktejlu sér následuje maska a konečné ošetření partie.

Hojení pokožky 

Rekonvalescence po neinvazivní mezoterapii se vztahuje k rozsahu zákroku a typu pokožky, je tedy velmi individuální. Standardně se může klient zařadit do běžného společenského a pracovního života zpravidla druhý den.

  • může přetrvávat mírný otok ošetřené oblasti
  • místa vpichu mohou být 1-2 dny mírně začervenalá
  • bezprostředně po ošetření a následné dva dny je vhodné se vyvarovat intenzivnímu slunění
  • používat vysoké ochranné faktory SPF 30
  • jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělím při osobní konzultaci.
Ceník

 

Mezoterapie Q system 1. terapie včetně ampulí 2000,-
Mezoterapie 2. - x terapie včetně ampulí 1100,-
Mezoterapie 5 ošetření všetně 1-2 ampulí dle potřeby klienta 6400,-
Ampule (kolagen, křemík, kys.hyalur, muškátová růže, proteogykany,....) 150-250,-
Mezoderma váleček  na obličej (obsahuje 1. ošetření) 900,-
Mezoterapie jizev a těla (břicho, stehna...) 300-1000
Mezoderma váleček na tělo 1500,-
Krém s UV 50, 50ml 790,-

 

7Interactive s.r.o.